Select 2 (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Contains
jv: Ngandhut

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
