Select 2 (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
