Select 2 (2.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Contains
be: Утрымлівае

en: unlimited
be: неабмежавана

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
