Select 2 (2.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Off
gl: Desactivado

en: Contains
gl: Contén

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
