Select 2 (2.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Off
he: כבוי

en: Contains
he: מכיל

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator
