Select 2 (2.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: On
hu: Be

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Off
hu: Ki

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: unlimited
hu: korlátlan

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
hu: Javaslatlista elemszáma. „0” használatával a megjelenítési korlát megszüntethető.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
hu: Automatikusan kiegészített javaslatlista mérete: @size
