Select 2 (2.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Off
lv: Izslēgts

en: Contains
lv: Satur

en: unlimited
lv: neierobežots

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
