Select 2 (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
