Select 2 (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
