Select 2 (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Contains
eu: Edukia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin
