Select 2 (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
