Select 2 (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Off
mr: बंद

en: Select2
mr: सिलेक्ट टू
