Select 2 (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Off
sk: Vypnúť

en: Contains
sk: Obsahuje

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.
