Select 2 (8.x-1.11) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
