Select 2 (8.x-1.11) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Off
et: Väljas

en: Contains
et: Sisaldab

en: unlimited
et: piiramata

en: - Select -
et: - Vali -

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator
