Select 2 (8.x-1.11) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: On
is: Virkjað

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Off
is: Af

en: Contains
is: Inniheldur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
is: Fjöldi uppástungna sem verða birtar.
    Notaðu <em>0> til að fjarlæga takmörkunina.
