Select 2 (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Off
az: Söndürülüb

en: Contains
az: Tərkibində

en: unlimited
az: limitsiz

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
