Select 2 (8.x-1.12) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
