Select 2 (8.x-1.12) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: On
hi: चालू

en: Search
hi: खोज

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Off
hi: बंद

en: Contains
hi: मे हैं

en: unlimited
hi: असीमित

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hi: स्वयं पूर्ण करने के सुझाव की अधिकतम संख्या।
