Select 2 (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: On
nl: Aan

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Off
nl: Uit

en: Contains
nl: Bevat

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
nl: Kies de gewenste methode om suggesties voor automatische aanvulling te verzamelen. Hou er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken in sites met duizenden entiteiten.

en: Autocomplete matching: @match_operator
nl: Automatisch aanvullen-overeenkomst: @match_operator

en: Drag to re-order @entity_types.
nl: Sleep om de volgorde van @entity_types te wijzigen

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
nl: Maximaal aantal suggesties bij automatisch aanvullen.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
nl: Het aantal suggesties dat getoond wordt. Gebruik <em>0</em> om de limiet te verwijderen.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
nl: Aantal suggesties bij automatisch aanvullen: @size
