Select 2 (8.x-1.12) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: On
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Off
vi: Tắt

en: Contains
vi: Chứa

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
