Select 2 (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Off
cs: Vypnuto

en: Contains
cs: Obsahuje

en: unlimited
cs: neomezené

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
