Select 2 (8.x-1.14) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Off
bg: Изключи

en: unlimited
bg: неограничен
