Select 2 (8.x-1.14) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Off
ka: გამორთვა

en: Contains
ka: შეიცავს
