Select 2 (8.x-1.15) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Contains
hr: Sadrži

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
