Select 2 (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Contains
bs: Sadrži

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
