Select 2 (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Off
fi: Pois päältä

en: Contains
fi: Sisältää

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
fi: Valitse automaattiseen täydennykseen käytettävää automaattisen täydennyksen tapaa. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia jos sivustollasi on tuhansia entiteettejä.

en: Autocomplete matching: @match_operator
fi: Automaattinen täydennys @match_operator avulla
