Select 2 (8.x-1.6) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: On
no: På

en: Search
no: Søk

en: - None -
no: - Ingen -

en: Off
no: Av

en: Contains
no: Inneholder

en: - Select -
no: - Velg -

en: Autocomplete matching
no: Autofullførmetode

en: Starts with
no: Begynner med

en: Autocomplete
no: Autofullfør

en: @name field is required.
no: Feltet @name er påkrevd.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
no: Velg metoden som skal brukes for å samle forslag til autofullfør. Merk at <em>Inneholder</em> kan skape ytelsesproblemer på nettsteder med tusenvis av entiteter.

en: Autocomplete matching: @match_operator
no: Autofullfør som stemmer med: @match_operator

en: Drag to re-order @entity_types.
no: Dra og slipp for å forandre rekkefølgen på @entity_types
