Select 2 (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Off
ca: Inactiu

en: Contains
ca: Conté

en: unlimited
ca: il·limitat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a recollir els suggeriments d'autocompletat. Tingueu en compte que <em>Conté</em> pot provocar problemes de rendiment en llocs amb milers d'entitats.

en: Autocomplete matching: @match_operator
ca: Coincidència en l'autocompletat: @match_operator

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ca: Nombre màxim de suggeriments de l'autocompletat.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
ca: El nombre de suggeriments que es llistaran. Utilitzeu <em>0</em> per a eliminar el límit.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
ca: Mida de la llista de suggeriments de l'autocompletat: @size
