Select 2 (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Off
el: Κλειστό

en: Contains
el: Περιέχει

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
el: Επιλέξτε τη μέθοδο που χρησιμοποιείται για τη συλλογή προτάσεων αυτόματης συμπλήρωσης. Σημειώστε ότι το <em>Περιέχει</em> μπορεί να προκαλέσει θέματα απόδοσης σε ιστοτόπους με χιλιάδες οντότητες.

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator
