Select 2 (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: On
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj
