Select 2 (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Off
lt: Išjungta

en: Contains
lt: Turi

en: unlimited
lt: neribotas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator
