Select 2 (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Off
nn: Av

en: Contains
nn: Inneheld

en: Starts with
nn: Startar med
