Select 2 (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: On
ta: சரி

en: Search
ta: தேடல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Off
ta: இல்லை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
