Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Submit
he: שלח

en: - Select -
he: - בחירה -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: - Choose -
he: - בחר/י -
