Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Submit
pl: Zachowaj

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: - Choose -
pl: - Wybierz -
