Select2 Boxes (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Version
vi: Phiên bản

en: - None -
vi: - Không -

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Library
vi: Thư viện
