Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha10) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Version
hu: Verzió

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Library
hu: Könyvtár

en: Searching...
hu: Keresés...
