Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha12) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Version
et: Versioon

en: - None -
et: - Puudub -

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Loading...
et: Laadimine...
