Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Version
ta: பதிப்பு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...
