Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Version
fi: Versio

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Library
fi: Kirjasto
