Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Library
sv: Bibliotek
