Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Version
uk: Версія

en: - None -
uk: - Немає -

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Library
uk: Бібліотека

en: Searching...
uk: Пошук...

en: No matches found
uk: Не знайдено жодного збігу
