Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Version
lt: Versija

en: - None -
lt: - Joks -

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Library
lt: Biblioteka
