Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Version
lv: Versija

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Library
lv: Bibliotēka
