Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Version
pt: Versão

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Library
pt: Biblioteca

en: Searching...
pt: Pesquisando...
