Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Version
cs: Verze

en: - None -
cs: - Nic -

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Library
cs: Knihovna
