Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Version
fa: نسخه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...
