Select2 Boxes (8.x-1.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Version
ka: ვერსია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Loading...
ka: იტვირთება...
