Select A11y (3.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Choose
ja: 選択

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
